W związku z koronawirusem przekładamy wycieczkę w Pieniny na wstępnie ustalony termin tj. 11.09. do 13.09.2020 r.

Proponuję zaliczkę pozostawić na koncie Koła.Jeżeli będą osoby które zechcą zwrotu zaliczki w każdej chwili skarbnik  zwrotu dokona.

Dokładne informacje i inne szczegóły wycieczki podamy na  początku sierpnia br.

Program wycieczki bez zmian podobnie jak jej koszty.Pozdrawiam Lucjan.

Informuję ,że wpisując w Googlach /leśna ostoja kronika / zobaczycie kronikę, zaś wpisując/ leśna ostoja aktualności / przeczytacie nasze informacje.

23.06.2021

Informuję Wszystkich członków Koła,że uroczyste spotkanie z okazji 10-lecia Koła odbędzie się w Okrągliku o godz.16.00

W spotkaniu udział wezmą Przewodnicząca Zartządu Okręgu Częstochowa ,Wójt Gminy Janów,Nadleśniczy Nadleśnictwa Złoty Potok  (będzie odznaczony)

oraz przedstawiciele zaprzjażnionych Kól z osobami towarzyszącymi.Spotkanie będzie bardzo uroczyste połączone ze wspomnieniami z tych  minionych 10 lat,

uwidocznione  w przygotowanej Galerii Zdjęć.Każdy uczestnik otrzyma medal okolicznościowy oraz przygototujemy odpowiednią dekorację na tę okoliczność.

Przed rozpoczęciem wieczorka tanecznego zapoznamy z programem wycieczki  ( Czorsztyn o okolice) którą zaplanowaliśmy na 17 - 19.września 2021.

Skarbnik Koła będzie zbierał składki członkowskie oraz zaliczki na wycieczkę w wysokości 100 zł. ( nie dotyczy osób które wpłaciły zaliczkę na wycieczkę, a która z powodu epidemi nie odsbyła się)

Będziemy bardzo radzi jeżeli ktoś z państwa weżmie udział w przygotowaniu i doradzeniu nam by impreza była udana.

Za Zarzą Lucjan